شنبه, 29 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


صفحه مشخصات کاربری سوسن زاهدی
سوسن زاهدی
1049
-
-
-
0
6 سال قبل
4 سال قبل
6 سال قبل
آفلاین

اطلاعات کاربر

سوسن زاهدی
سوسن
زاهدی
عکاسی
سلف پورتره در عکاسی
عکاسی فضای باز - آشنایی با دوربین ها - عمق میدان - سرعت در عکاسی - عکاسی با فلاش - عکاسی پایه
منتخب در بینال عکاسی ایران - منتخب در بینال عکاسی اسپانیا - نمایشگاه های عکس عکاسخانه شهر - نمایشگاه عکس با عنوان زن در اصفهان - نمایشگاه عکس با موضوع چابهار - عکاسی کتاب کودک منتخب نمایشگاه کتاب - صفحه آرایی مجله های شکار طبیعت و مجله داخلی شرکت مهاب قدس و ...
آموزش عکاسی در آتلیه شخصی از سال 1375 تا کنون - آموزش عکاسی از سال 1381 در واحد های 17 - 14 - 44 - 43 - 13

مطالب ارسالی انجمن

این کاربر ارسالی ندارد.

مطالب ارسالی

Article
Section
موضوع
Created
This user has no articles.
<< شروع < قبلی بعدی > انتها >>