دوشنبه, 05 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


موضوع: توجه توجه

توجه توجه 7 سال 2 هفته ago #5648

  • هدی معظم
  • هدی معظم's Avatar
  • آفلاين
  • مدیر عمومی
  • ارسال ها: 167
  • Thank you received: 55
یک بار فرایند ورود و تاپیک را با هم مرور می کنیم :
در ابتدا شما وارد سایت دانشگاه علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 به آدرس www.uast13.ir می شوید ، اگر از پیش ثبت نام کرده اید و قابلیت ورود به پروفایل خود را داشته اید از منوی ورود اعضا واقع در سمت چپ پایین سایت ورود می کنید . در غیر این صورت در منوی سمت چپ بالا فیلم و نحوه ثبت نام را دانلود کرده و اقدام به ثبت نام کنید .

پس از ورود به سایت به عنوان یک کاربر ، شما می توانید از سمت چپ بر روی آیکون انجمن های علمی دانشجویی کلیک کرده و وارد این بخش شوید .
سپس انجمن مورد نظر خود را پیدا کنید ، بالای تمام انجمن ها مشخصات آنها ثبت شده است . پس از انتخاب انجمن بر روی آن کلیک کرده و وارد شوید سپس با کلیک کردن روی نام تالار مورد نظرتان وارد شوید .
در صورتی که تالار مورد نظرتان به چند اتاق دیگر تقسیم شده بود شما باید حتما اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید ، به عنوان مثال : در تالار نام دو مدرس نوشته شده است ، شما باید بر روی نام مدرس مورد نظر کلیک کرده و وارد اتاق آن مدرس شوید .
وقتی در قسمت مورد نظر خود قرار گرفتید شما می توانید ، از گزینه تاپیک جدید استفاده کنید ، پس از کلیک فضایی برای شما ایجاد می شود که پنج بخش مهم دارد ؛
1. عنوان
2. ابزار
3. جایگاه نوشتن
4. افزودن فایل
5. ارسال

در تاپیک های بعدی به هر قسمت جدا گانه می پردازیم .
:woohoo:
هدی معظم
آخرين ويرايش: 7 سال 2 هفته ago توسط هدی معظم.
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: سحر سادات کاشانی

توجه توجه 7 سال 2 هفته ago #5686

با سلام و ادب
بي نهايت ممنون از زحمات و تلاش هاي ارزنده سركارعالي
موفق باشيدصفري
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: هدی معظم, محمد حصار کوشکی