دوشنبه, 16 تیر 1399

 

* اعلام زمان برگزاری امتحانات میان ترم طلاب حضوریتاریخ برگزاری  امتحانات نیمسال دوم 99-98 از مورخ 1399/4/21  لغایت 1399/5/17در ساختمان زرتشت می باشد.***برنامه امتحانات پایان ترم به همراه شماره کلاسها و نکات قابل توجه ... از روز سه شنبه 1399/4/3 تاریخ نهایی امتحانات در سامانه هم آوا در قسمت تایید انتخاب واحد قابل مشاهده می باشد***امشب آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی دانشگاه فنی ... جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان در سامانه هم آوا در قسمت نمایش کارت ورود به جلسه نسبت به پرینت کارت اقدام نمائید***توجه داشته باشید کارت ورود به جلسه بدون شماره صندلی فاقد اعتبار می باشد ***


فیلم راهنمای نحوه تایید و مدیریت تالار توسط مدرسان

 

طرح انجمن های علمی دانشجویی در راستای ایجاد فضای علمی - پژوهشی و مهیج برای دانشجویان و مدرسان عزیز در حال اجرا در پرتال دانشگاه جامع علمی کاربردی  13 تهران می باشد.

طبق الگوریتم آموزشی دانشگاه ، دانشجویان عزیز می بایست طرح ها ، گزارشات و مقالات درسی خود را در انجمن رشته خود و تالار درسی مدرس مربوطه قرار دهند.

بعد از ارسال موضوع از طریق انجمن به مدرس، مطلب شما در تالار فقط قابل رویت مدرس می باشد و  از طریق ایمیل نیز برای مدرس نسخه ای فرستاده می شود و در صورت تایید نهایی مدرس مطلب قابل رویت می گردد .

 لازم به ذکر است که  تنها مضوعاتی که از نظر بار علمی و پژوهشی در سطح ارائه در سایت دانشگاه واحد 13 باشند به تایید نهایی می رسند .

برای بهبود در فرایند عملکرد شما عزیزان ؛

فیلم آموزشی در همین رابطه تهیه و تدوین شده که در انتهای همین خبر قابل دانلود میباشد.

منشور عملکرد و ارسال مطلب در انجمن ها در قسمت راهنمای انجمن موجود می باشد .

دانشجویان و مدرسان عزیز توجه داشته باشند دروس پودمان مشترک و دروس عمومی به صورت مجزا برای کلیه رشته ها ایجاد شده است .

مدرسان گرامی توجه فرمایند که 30 دقیقه به صورت هفتگی برای تایید و بررسی مطالب دانشجویان در هر تالار درسی زمان بگذارند .

برای عملکرد و مدیریت بهتر مدرسان ، فیلم آموزشی نحوه تایید مطالب دانشجویان تهیه شده است و در قسمت راهنما، فیلم های ویدیوئی موجود می باشد که در متن خبر نیز به پیوست قرار دارد .

مدرسین عزیز در صورت بروز هر گونه مشکل ، با واحد پژوهشی سرکار خانم معظم به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و داخلی 203 تماس بگیرید .

در صورت عدم حضور واحد پژوهشی، با واحد سایت، جناب آقای قاسمی با داخلی 204 و واحد فرهنگی سرکارخانم یاسا با داخلی 301

تماس گرفته شود .

برای دانلود فیلم آموزشی نحوه تایید مطالب توسط مدرسان اینجا کلیک کنید.