سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


صفحه مشخصات کاربری نسرین اقاملا
نسرین اقاملا
14362
181
-
مدرس
مدرس
1
6 سال قبل
4 سال قبل
6 سال قبل
آفلاین

اطلاعات کاربر

نسرین اقاملا
نسرین
اقاملا
ورزش
تدریس
مطالعه
روابط عمومی
نگرش و اعتماد دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد نسبت به اخبار فارسی شبکه خبر
ویراستاری و صفحه آرایی، مبانی روابط عمومی، مقاله و گزارش نویس، ارتباطات تصویری، هنر تبلیغ و تصویر، ارتباط انسانی، ارتباط جمعی، اصول روابط عمومی، اصول خبر نویسی، اقناع و تبلیغ، تکنولوژی نوین ارتباطی، جمع آوری و پردازش اطلاعات، اخلاق در روابط عمومی، اصول سرپرستی، افکار عمومی، رسانه شناسی، ارتباط با رسانه، تاریخ اجتماعی ایران، گزارش نویسی و.....
مدیر گروه رشته خبرنگاری
دبیر تحریریه مجله خاص از سال 87 تا کنون
مولف کتاب مقاله و گزارش نویسی از انتشارات ساکو
تدریس در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی از سال 1387 تا کنون

مطالب ارسالی

Article
Section
موضوع
Created
This user has no articles.
<< شروع < قبلی بعدی > انتها >>