چهارشنبه, 26 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


صفحه مشخصات کاربری هانیه سلیمانی
هانیه سلیمانی
1625
-
-
-
0
5 سال قبل
4 سال قبل
5 سال قبل
آفلاین

اطلاعات کاربر

هانیه سلیمانی
هانیه
سلیمانی
مطالعه. سفر.
فناوری اطلاعات
ارائه مدل بلوغ براي زيرساخت مديريت اطلاعات با رويكرد محاسبات خودمختار
برنامه نویسی مقدماتی- برنامه نویسی شی گرا
مقالات
1) A Self-Management Model for Managing IT Environment Based on Autonomous Computing - 2013 4th International Conference on Intelligent Systems, Modelling and Simulation.

2) A Maturity Model for Self-Management system in IT Infrastructure – Electrical and Computer Engineering (ICECE2013), 26-28 September 2013, Istanbul Royal Hotel, Turkey.


3) A Cognitive Model for Self-Management System in IT Environment- 5th International Conference of Cognitive Science 7-9 May 2013 Tehran.
مدرس دانشگاه غیر انتفاعی آ.ب.آ از مهرماه 1390 تا کنون
(دروس زبان ماشین، پایگاه داده ها، آزمایشگاه پایگاه داده، کاربردهای ICT، سخت افزار، معماری،اصول سرپرستی، کارآفرینی و پروژه )
مدرس دانشگاه غیرانتفاعی سوره

مطالب ارسالی انجمن

این کاربر ارسالی ندارد.

مطالب ارسالی

Article
Section
موضوع
Created
This user has no articles.
<< شروع < قبلی بعدی > انتها >>