شنبه, 31 فروردين 1398

 

***یادداشت روز***

جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و ارتباط با کادر آموزشی مرکز از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده نمائید.برای این منظور می بایست ابتدا در سایت مرکز ثبت نام نمائید.

uast13.ir


دانشجویان گرامی


ضمن تاکید مجدد بر انتخاب واحد دو مرحله ای در این ترم (اول انتخاب واحد در سامانه نماد با پرداخت 85% و سپس بعد از اطلاعیه مرکز 13 برای ورود مجدد به سامانه سما انتخاب واحد خود را مطابق انتخاب واحد نماد خود انجام دهید و همزمان 15% را واریز نمایید)
با توجه به تبدیل سامانه سجاد به سامانه جدید سما، برای اینکه دچار سردرگمی و یا اشتباه در انتخاب واحد نشوید لطفا فقط به اطلاعیه هایی که در سایت مرکز قرار می گیرد توجه نمایید و از انتقال اخبار غیر رسمی و شنیده ها از دوستان خود و یا افراد غیر مسئول خودداری نمایید.

نکته خیلی مهم:

برای رفع هرگونه مغایرت در واحدهای انتخابی و گذرانده شده خود، کلیه انتخاب واحدهای ترم های گذشته خود را در سامانه سجاد کنترل نمایید و فقط در صورت وجود مغایرت تا تاریخ 96/6/16 به واحد آموزش مراجعه نمایید.

در نظر داشته باشید به دلیل مهم بودن لطفا به دوستان خود اطلاع رسانی نمایید.                                                                                            باتشکر- بخش آموزش


نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt