پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


سومین دوره بصیرت حسینیحجت الاسلام والمسلمین وحید بلندی معاون فرهنگی نمایندگی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری سومین دوره مجازی «نور مبین» با عنوان «بصیرت حسینی» خبر داد.
تمام دانشجویان، اساتید، کارکنان و خانواده‌های آن ها می توانند در این دوره شرکت کرده و علاوه بر بهره مندی از درسنامه های تعریف شده و محتوای آن از جوایز نقدی مسابقه نیز برخوردار شوند.

  • عناوین دوره :
واحد13تهران گفتارهایی پیرامون عاشورا
واحد13تهراننگاه نوبرنهضت حسینی
واحد13تهرانواجب فراموش شده
واحد13تهراندستاوردهای انقلاب اسلامی

  • جوایز:
1- نفر اول 5/000/000 ریال
2- نفر دوم 4/000/000 ریال
3- نفر سوم 1/500/000 ریال
تاریخ و شروع پایان دوره : 25 شهریورماه لغایت 30 آبان ماه 97
سومین دوره آموزشی مجازی نور مبین با عنوان بصیرت حسینی

آدرس سامانه : http://ec.nahad.ir
نويسنده : سیما صلح میرزایی

مدیریت امور فرهنگی و پژوهشی - مدیر سایت
banner-bt