سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی – كاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران  به منظور قدردانی از دلاوری‌ها و حماسه‌سازی‌های بزرگ‌مردان عرصه‌ی ایثار و شهادت، کانون دفاع مقدس مرکز 13تهران با همکاری امور فرهنگی ـ دانشجویی مرکز طی مراسمی از اساتید و دانشجویان ایثارگر تجلیل نمودند.
در این مراسم ریاست مرکز سرکارخانم صفاپو که خود فرزند "جانباز شهید حسین صفاپو" هستند از دانشجو جناب آقای غفار ستارزاده(فرزند جانباز)،جناب آقای حسن عموزاد(جانباز)،سرکار خانم مریم غنی پور(فرزند شهید) و همچنین استاد شهرام شکوفیان (جانباز) از حماسه سازان هشت سال جنگ تحمیلی دیدار و تجلیل نمودند.
شایان ذكر است هدایایی نیز به رسم یادبود اهدا گردید.


 نويسنده : سیما صلح میرزایی

مدیریت امور فرهنگی و پژوهشی - مدیر سایت
banner-bt