چهارشنبه, 26 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


رتبه نخست بهترین نمایش و رتبه نخست بازیگری نقش اول زن در پانزدهمین جشنواره تئاتر بین المللی کوفار (بلاروس) یه نمایش مامایرما به طراحی و کارگردانی« فرزین نوبرانی » عضو فعال کانون تئاتر مرکز 13تهران اهدا گردید.
نمایش‌ «ماما یرما» با ایده‌پردازی، طراحی و کارگردانی فرزین نوبرانی،  اقتباسی آزاد از نمایشنامه یرما، نوشته لورکا نمایشنامه نویس اسپانیایی است. این نمایش با بهره‌گیری از نمادها و مینی‌مالیزم، با استفاده از قاب‌بندی‌هایی سینمایی در فضایی سورئال به اجرا در می‌آید.
 
 

 
نويسنده : سیما صلح میرزایی

مدیریت امور فرهنگی و پژوهشی - مدیر سایت
banner-bt