دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


کانون فیلم و عکس و کانون دفاع مقدس مرکز 13تهران برگزار می کند:
به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دفاع مقدس ،اکران دانشجویی "فیلم شیار 143 "در روز پنجشنبه 97/07/12 از ساعت 12 به صورت رایگان  نمایش داده می شود.
لذا از کلیه دانشجویان و مدرسان علاقه مند جهت شرکت در این برنامه دعوت میشود در روز مقرر در سالن همایشات مرکز 13تهران حضور بهم رسانند.
فیلم شیار 143  به کارگردانی سرکار خانم نرگس آبیار ازآن دسته فیلم های ژانر دفاع مقدس است که مورد استقبال طیف‌های مختلف مردم قرار گرفت.این فیلم در بیش از ۳۰ جشنواره بین‌المللی حضور یافت و ۱۶ جایزه بین‌المللی دریافت نمود.
 
نويسنده : سیما صلح میرزایی

مدیریت امور فرهنگی و پژوهشی - مدیر سایت
ezgif-3-4b64936bda3a