چهارشنبه, 26 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گرددحضور درخشـان و شایسته ی مـرکز آمـوزش
علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران
در چهارمین همایش ملی کیفیت


امام سجاد (ع) : ( اشکر کم الله اشکر کم الناس )

« شکر گزار ترین شما در پیشگاه خدا کسی است که از زحمات مردم بیشترین قدردانی را به عمل آورد »


چهارمین همایش ملی کیفیت مورخ 22/5/97 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و با حضور مجموعه های توانمند کشور که پیشتاز عرصه های نوآوری و ابتکار در چرخه تولید هستند و همچنین مدیران خلاق و نوآور در عرصه های مختلف اقتصادی برگزار گردید.

این همایش در راستای تحقق سیاست های کلی نظام ، سند چشم انداز ایران 1404 و تاکید بر دستیابی به جایگاه نخست از نظر علمی، پژوهشی ، صنایع و استراتژیک در سطح منطقه برگزار گردید و در این رویداد مقامات عالی کشوری از وزارت خانه ها، مجلس شورای اسلامی ، سازمان ها و نهاد های متبوع حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

و در پایان نیز از برترین های کیفیت در حوزه اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و صنعتی تجلیل به عمل آمد که مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران بعنوان یکی از برگزیده های این رویداد انتخاب و معرفی شد.

                لوح چهارمین همایش ملی کیفیت  متن لوح تقدیر:

تقدیر و تجلیل بسیار از
سرکار خانم انسیه صفاپو
رئیس مرکز علمی کابردی مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران
برای تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات
همراه با رهبری برجسته و تحول آفرین
چهاردهمین همایش ملی کیفیت (مجوز  24597 سازمان ملی استاندارد)
بیست و دوم مرداد یک هزار و سیصد و نود و هفت
مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی

علی حکیم عطار
رئیس شورای سیاست گذاری

 
انسیه صفا پوانسیه صفاپو
انسیه صفاپو
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt