پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گرددبهجشنواره غذا و اقوام ایرانی فرهنگ و هنر 13 گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران جشنواره جشنواره فرهنگی و هنری "غذا و اقوام و ملل ایرانی" به همت و تلاش دانشجویان انجمن روابط عمومی و مرکز و نظارت و همراهی مدرس محترم جناب آقای امین پیر محمد زاده  در روز چهار شنبه مورخ 26 اردیبهشت 1397 با حضور رئیس مرکز سرکار خانم صفاپو و پرسنل مرکز در سالن همایش مرکز برگزار گردید.


هدف از برگزاری این جشنواره وحدت ملی و انسجام اقوام با ارتقا تعلق روحی به فرهنگ بومی و نهادینه ساختن فرهنگ ایران اسلامی  و حفظ ارزش های فرهنگی مناطق مختلف کشورو آشنایی هرچه تمام تر علاقه مندان به آداب و رسوم، پوشش های محلی استان ها به صورت نمادین توسط دانشجویان، غذاهای محلی و...  ازایران عزیزمان با محوریت برخی از استان های کشور " تبريز؛کردستان ؛کرمانشاه؛ گيلان ؛ همدان" می باشد.

جشنواره غذا و اقوام ایرانی

جشنواره غذا و اقوام ایرانی
جشواره غذا و اقوام ایرانی
جشنواره غذا و اقوام ایرانی

در این مراسم خاطر انگیز و سرشار از انرژی و نشاط "غذا " نقطه پیوند و نمایش فرهنگ ها شد که با به نمایش گذاشتن چیدمان زیبا از غذاهای رنگین شهرهای مختلف ، ویژگی های ظاهری غذاهای بومی محلی ، با استقبالی بی نظیری از دانشجویان ومدرسین دانشگاه مواجه گشت.

جشنواره غذا و اقوام ایرانی
جشنواره غذا و اقوام ایرانی


جشنواره غذا و اقوام ایرانی
امید است که شاهد حضور پرتلاش دانشجویان در این فعالیت ها و مشارکت در کانون های علمی فرهنگی دانشجویی هر چه بیشتر و پرتوان تر از قبل باشیم
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt