پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


کتاب رخساره های ایران فرهنگ و هنر 13

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران ، آیین رونمایی از کتاب نفیس " رخساره های ایران "و "کتاب مدیریت مراکز و سازمان های فرهنگی" به قلم استاد بزرگوار جناب آقای دکتر علی سالاریان به همت و تلاش دانشجویان در کانون های علمی دانشجویی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13تهران در روز جمعه مورخ 97/2/21 در محل نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، سالن شبستان ، سالن فرهنگ وران برگزار گردید .


این مراسم با استقبال جمعی از اساتید و دانشجویان و سایر بازدید کنندگان مواجه گشت .

میهمانان محترم مراسم در دو بخش

آقایان :


جناب آقای دکتر صفری- رئیس کمیته اجرایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 

جناب آقای دکتر نوید کوهی- مدیر کمیته علمی فرهنگی نمایشگاه 

جناب آقای دکتر عنایت سالاریان - معاون سازمان استعدادهای درخشان کشور 

جناب آقای دکتر علی سالاریان- مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کتاب 

جناب آقای دکتر امین پیرمحمدزاده – دبیراجرایی مسابقه عکاسی رخساره های ایران

جناب آقای دکتر فرهاد آذرنگ – مترجم کتاب رخساره های ایران

و.....

و خانم ها :

سرکار خانم انسیه صفاپو- رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر 13 تهران

سرکار خانم دادگر – مدیر فرهنگی پژوهشی موسسه فرهنگ وهنر 

سرکار خانم رعنا بختیاری – معاون آموزشی پژوهشی مرکز فرهنگ وهنر 13

و.....

درآغازمراسم آقایان دکتر صفری و دکتر سالاریان و سرکار خانم دکتر صفاپو سخنانی در خصوص اهمیت و ضرورت جایگاه کتاب در زندگی ، بالاخص در فضای دانشگاهی مطرح نمودند و سپس دکتر امین پیرمحمدزاده، مدیر اجرایی این کتاب نفیس با اشاره به اهمیت حمایت از گونه های در خطر انقراض و با تقدیر از چاوش هماوندی به عنوان برنده جشنواره عکس جاذبه های طبیعی ایران ابراز امیدواری کرد که توجه به بحث محیط زیست بخصوص یوز ایرانی ادامه یابد.
پیرمحمدزاده استاد دانشگاه نیز ضمن اشاره به برگزاری مسابقه عکس در موضوعات تاریخی، فرهنگی و طبیعی و معرفی برگزیدگان آن گفت: برترین عکس این مسابقه برای چاوش هماوندی بود که عکس منتخب جلد این کتاب نیز می باشد که ماحصل مسابقه و نمایشگاه عکس گروهی از سراسر ایران بود که در مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر 13 تهران برگزار گردید که در نهایت عکس ها به کتاب مبدل شد. امیدواریم این کتاب و سایر کتاب ها نقطه عطفی برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران باشد.
گفتنی است سرکار خانم انسیه صفاپو رییس محترم مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران و مدیر مسئول انتشارات زبان سرا ، در پایان این نشست ازکلیه دست اندرکاران این رویداد علمی- فرهنگی و هنری تقدر و تشکر به عمل آورد و نوید استقبال یک ناشر انگلیسی از این کتاب را داده و آن را خبر خوب دانست.
پوشش خبری این مراسم به نحو شایسته توسط تعدادی از خبرگزاری ها انجام شد.

لینک خبرگزاری تی نیوز :                    https://tnews.ir/news/2ebd110905642.html

لینک خبر گزاری مخبر :                                          https://linkp.ir/811l

لینک خبر گزاری جام جم آنلاین :                           https://linkp.ir/911P

لینک خبرگزاری ربیع :                               https://khabarfarsi.com/u/54335567

لینک خبرگزاری کاغذ اخبار :                                 https://linkp.ir/0YY7

لینک خبرگزاری فارس:                                        https://linkp.ir/gZZ9
و.....


رخساره های ایران
تقدیر شایسته کمیته علمی فرهنگی نمایشگاه بین المللی کتاب از سرکار خانم انسیه صفاپو رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران 

لوح یادبود رخساره های ایران


در پایان نشریه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران به همت و تلاش انجمن علمی دانشجویی روابط عمومی و امور فرهنگی تدوین و چاپ گردید.


لینک دانلود نشریه انجمن علمی دانشجویی روابط عمومی- امور فرهنگی در حمایت از آثار دانشجویان در انجمن های علمی دانشجویی توسط مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران اینجا کلیک کنید

 pdf  توضیحات  سایز
 دانلود نشریه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز فرهنگ و هنر 13  گزارش مصاحبه با رئیس مرکز خانم انسیه صفاپو و دبیر اجرایی جشنواره آقای امین پیر محمدزاده "عکس دانشجویی در حمایت از دانشجویان در انجمن های علمی دانشجویی"  1.6
 

نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt