دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..
مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران با همکاری دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اقدام به برگزاری مسابقه ویژه طراحی کاریکاتور ورزشی المیپاد نموده است . با توجه به حضورگسترده دانشگاه ها الویت با عزیزانی است که آثار خود را سریع تر به ما ارسال نمایند .لذا از کلیه دانشجویان علاقه مند و خلاق و توانمند دعوت به شرکت در مسابقه و برخوارشدن ازامتیازات و تسهیلات گوناگون مسابقه می گردد.


به برگزیدگان برترمسابقه جوایزی ارزنده از طرف دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران اعطا خواهد شد.


                  تاریخ برگزاری : 21 لغایت 27 فروردین ماه 1397

                                                   مهلت ارسال آثار : 20 فروردین 1397ضمنا به فرموده رئیس مرکز سرکار خانم انسیه صفاپو نمایندگان و دانشجویانی محترمی که حضور حداکثری را در مسابقه داشته باشند از امتیازات و تسهیلات ویژه ای برخودار خواهند بود.
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
ezgif-3-4b64936bda3a