دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

 

***یادداشت روز***

جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و ارتباط با کادر آموزشی مرکز از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده نمائید.برای این منظور می بایست ابتدا در سایت مرکز ثبت نام نمائید.


در سالروز شهادت دخت پیامبر گرامی اسلام و ام الائمه حضرت فاطمه زهرا(س)، دانشجویان و اساتید دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران، با همکاری بخش فرهنگی و نهاد مقام معظم رهبری، در سالن اجتماعات مرکز به سوگ نشستند.


در این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی مسئول محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و البرز سخنرانی نمودند. ذاکرین و مداحان اهل بیت جناب آقای اسدی دانشجوی سابق مرکز13و ...... نوحه سرایی و همچنین جناب آقای احمد مولوی رئیس محترم حراست مرکز، حدیث کساء قرائت نمودند.
در این مراسم معنوی همچنین جناب آقای طاهری کارشناس محترم نهاد حضور داشتند و سرکار "خانم انسیه صفاپو رئیس دانشگاه مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13" تهران،از تشریف فرمایی همه عزیزان تشکر و قدردانی نمودند.


محوریت اصلی این برنامه مشارکت حداکثری دانشجویان در مسابقه طراحی شده دردو بخش پژوهشی و هنری از درک آیه تطهیر و شأن نزول آن بودکه در خاتمه پس از بررسی پاسخ ها توسط کارشناسان گروه معارف مرکز، از 3 نفر از عزیزان تقدیر به عمل آمده و جوایزی تقدیم آنان گردید.


حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رمضانی در توضیح تکمیلی به آیه تطهیر فرمودند : 
خانم حضرت الزهرا (س) یکی از چهار بانوی بزرگ زنان عالم بوده ، و اولین نفری است  که  روز قیامت وارد محشر می شوند  . بر این اساس شان نزول آیه تطهیر ( آیه 33 سوره احزاب) در خصوص عصمت اهل بیت پنج تن آل عبا می باشد که به " اصحاب کسا "معروف بوده و شامل پیامبر خاتم (ص) ، حضرت فاطمه (س) ، حضرت علی (ع) ،  امام حسن (ع) و امام حسین (ع) می باشد . 

  اعلام برگزیدگان مسابقه بانوی تطهیر : 
   
       در بخش پژوهشی با موضوع ............

    " آیه تطهیر چیست و در خصوص شان نزول آن چه می دانید؟"

 در بررسی کارشناسانه توسط گروه معارف مرکز با حضور رییس مرکز سرکار خانم صفاپو ، معاون مرکز سرکارخانم دکتر بختیاری نفرات برگزیده که پاسخ صحیحی به دو بخش سئوال مذکور داده بودند به شرح ذیل می باشد :

 
 شماره  نام و نام خانوادگی
1  سعید کهنی
2  مرتضی مالکی
3  حسن اکرامی
4 سید زهرا حق دوست
5 زهرا خدا بنده
6 طاهره کوهی نژاد
7 پروانه واحد کیوج

 که به قید قرعه به سه نفر از عزیزان جوایزی اهدا می گردد 
 
اعلام سه نفر برگزیده مسابقه بانوی تطهیر مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران به قید قرعه به شرح ذیل  :


                              نفر اول : مرتضی مالکی 

                            نفر دوم : پروانه واحد کیوج 
   
                            نفر سوم : طاهره کوهی نژاد 


 خاطر نشان سازم به دانشجویانی که حضور مستمر و فعال در برگزاری مراسم ( در قالب انجمن های علمی دانشجویی مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران)  و شرکت در مسابقه داشتند و پاسخ های خود را ارائه نمودند کارت های تخفیف شهریه از موسسه فرهنگی- آموزشی زبانسرا اهدا می گردد  . 
نويسنده : زهرا روشن

این کاربر 2 مطلب منتشر شده دارد.
banner-bt