یکشنبه, 30 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..در سالروز شهادت دخت پیامبر گرامی اسلام و ام الائمه حضرت فاطمه زهرا(س)، دانشجویان و اساتید دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران، با همکاری بخش فرهنگی و نهاد مقام معظم رهبری، در سالن اجتماعات مرکز به سوگ نشستند.


در این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی مسئول محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و البرز سخنرانی نمودند. ذاکرین و مداحان اهل بیت جناب آقای اسدی دانشجوی سابق مرکز13و ...... نوحه سرایی و همچنین جناب آقای احمد مولوی رئیس محترم حراست مرکز، حدیث کساء قرائت نمودند.
در این مراسم معنوی همچنین جناب آقای طاهری کارشناس محترم نهاد حضور داشتند و سرکار "خانم انسیه صفاپو رئیس دانشگاه مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13" تهران،از تشریف فرمایی همه عزیزان تشکر و قدردانی نمودند.


محوریت اصلی این برنامه مشارکت حداکثری دانشجویان در مسابقه طراحی شده دردو بخش پژوهشی و هنری از درک آیه تطهیر و شأن نزول آن بودکه در خاتمه پس از بررسی پاسخ ها توسط کارشناسان گروه معارف مرکز، از 3 نفر از عزیزان تقدیر به عمل آمده و جوایزی تقدیم آنان گردید.


حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رمضانی در توضیح تکمیلی به آیه تطهیر فرمودند : 
خانم حضرت الزهرا (س) یکی از چهار بانوی بزرگ زنان عالم بوده ، و اولین نفری است  که  روز قیامت وارد محشر می شوند  . بر این اساس شان نزول آیه تطهیر ( آیه 33 سوره احزاب) در خصوص عصمت اهل بیت پنج تن آل عبا می باشد که به " اصحاب کسا "معروف بوده و شامل پیامبر خاتم (ص) ، حضرت فاطمه (س) ، حضرت علی (ع) ،  امام حسن (ع) و امام حسین (ع) می باشد . 

  اعلام برگزیدگان مسابقه بانوی تطهیر : 
   
       در بخش پژوهشی با موضوع ............

    " آیه تطهیر چیست و در خصوص شان نزول آن چه می دانید؟"

 در بررسی کارشناسانه توسط گروه معارف مرکز با حضور رییس مرکز سرکار خانم صفاپو ، معاون مرکز سرکارخانم دکتر بختیاری نفرات برگزیده که پاسخ صحیحی به دو بخش سئوال مذکور داده بودند به شرح ذیل می باشد :

 
 شماره  نام و نام خانوادگی
1  سعید کهنی
2  مرتضی مالکی
3  حسن اکرامی
4 سید زهرا حق دوست
5 زهرا خدا بنده
6 طاهره کوهی نژاد
7 پروانه واحد کیوج

 که به قید قرعه به سه نفر از عزیزان جوایزی اهدا می گردد 
 
اعلام سه نفر برگزیده مسابقه بانوی تطهیر مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران به قید قرعه به شرح ذیل  :


                              نفر اول : مرتضی مالکی 

                            نفر دوم : پروانه واحد کیوج 
   
                            نفر سوم : طاهره کوهی نژاد 


 خاطر نشان سازم به دانشجویانی که حضور مستمر و فعال در برگزاری مراسم ( در قالب انجمن های علمی دانشجویی مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران)  و شرکت در مسابقه داشتند و پاسخ های خود را ارائه نمودند کارت های تخفیف شهریه از موسسه فرهنگی- آموزشی زبانسرا اهدا می گردد  . 
نويسنده : زهرا روشن

این کاربر 2 مطلب منتشر شده دارد.
banner-bt