سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


   

 به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران مراسم گرامیداشت روز دانشجو " 16 آذر " با حضور جمعی ازمسئولین و اساتید و دانشجویان مرکزبه همت و تلاش انجمن های علمی دانشجویی در روز یکشنبه مورخ 19 آذر 1396 برگزار گردید .
    سخنران ویژه مراسم جناب آقای دکتر فرشاد مومنی استاد دانشگاه علامه طباطبایی و عضو هیئت علمی اقتصاد و برنامه ریزی کشور بود .    
میهمانان دیگر این مراسم جناب آقای دکتر عباسی معاونت فرهنگی- پژوهشی و سرکار خانم دادگر کارشناس فرهنگی- پژوهشی موسسه فرهنگ و هنر بودند که با حضور خود قوت قلبی برای دانشجویان در این مراسم بود. 


 مراسم با تلاوت چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهموری اسلامی آغاز گردید سپس رئیس محترم مرکز سرکار خانم صفاپو ضمن خیر مقدم به میمانان ویژه مراسم واساتید و دانشجویان به بیان سخنانی در خصوص روز دانشجو پرداختند و سپس با دعوت از جناب آقای دکتر مومنی مراسم حال و هوای دیگر به خود گشت.....
تجلیل از دانشجویان کاروان زیارتی کربلای معلی در روز اربعین از دیگر ابتکارات و حواشی این مراسم بود .


خاطر نشان سازم که اهدای جوایز و لوح تقدیر به دانشجویان برتر (اول) در رشته های تحصیلی مختلف دانشگاه ، اجرای موسیقی توسط دانشجویان انجمن موسیقی مرکز ،پخش نماهنگ تصویری معرفی دانشجویان ممتاز و برترینهای علمی، و فعال در عرصه های هنری و انجمن های علمی دانشجویی و پذیرایی از دیگربرنامه های این مراسم بود.


در خاتمه از کلیه عزیزانی که در اجرای مراسم بالاخص جناب آقای خواجه خباز مدرس محترم مرکز و دانشجویان فعال انجمن های علمی دانشجویی تشکر ویژه نموده و مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران آرزوی موفقیت و بهروزی را برای این عزیزان در تمام مراحل زندگی و دانش خواستار است .
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt