پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران
، تغییر سامانه سجاد در سیستم آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت سراسری در کلیه مراکز آموزش عالی علمی کاربردی کشور به سامانه سما.

این سامانه جدید به نام سما در روز چهار شنبه 8 شهریور ماه در ساعت 13:30 الی 15:30 به صورت آنلاین از ستاد مرکزی دانشگاه علمی کاربردی به مدیران و پرسنل مراکز علمی کاربردی در سراسر کشور آموزش داده شد.

همکاران بخش های آموزش و مدرسان مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران در محل مرکز، در این آموزش شرکت نمودند و پس از آن به بحث و ارائه پیشنهادهایی در این باره پرداختند.


uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt