سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد
آغاز زمان ثبت نام بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران (مهرماه 1396)ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران همه ساله بدون آزمون در دو نوبت مهر و بهمن ماه خواهد بود. بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام در دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی در مهر ماه سال 1396 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در پذيرش دوره مذكور از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش  از روز دوشنبه مورخ 96/5/2 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 96/5/9 پايان مي‌پذيرد.


لذا كليه داوطلبان متقاضي ، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.
داوطلبان در صورت دارا بودن مدرک دیپلم (بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ) در هر رشته ای( رشته های نظری – فنی حرفه ای- کاردانش) امکان ثبت نام در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران درسال  1396  در دو نوبت مهر و بهمن ماه خواهند داشت. تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  فقط به صورت ناپیوسته ارائه می گردد که برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته 1396 دارا بودن مدرک فوق دیپلم کافی خواهد بود و داوطلبان در دو نوبت مهر و بهمن ماه می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 

1)دارا بودن دیپلم نظام قدیم (چهار ساله،شش ساله نظری و هنرستان) و یا دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش (پذیرش داوطلبان بر اساس معدل کل دیپلم با در نظر گرفتن سهمیه های مربوط به شاغلین – متقاضیان بومی و ایثار گر صورت می گیرد)

2)کپی شناسنامه 

3)کپی کارت ملی 

4)اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی ویژه دانشجویان ثبت نام در مقطع کاردانی و آخرین مدرک تحصیلی ویژه دانشجویان ثبت نام در مقطع کارشناسی

5)کارت پایان خدمت ویژه آقایان

تاریخ اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 96 

با توجه به اینکه  زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران در سال 1396  در دو نوبت مهر و بهمن خواهد بود بنابراین تاریخ اعلام نتایج تقریبا سه هفته پس از انجام ثبت نام خواهد بود که نتایج از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد و داوطلبان می بایست  پس از اعلام نتایج به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه و نسبت به انجام ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات درخصوص ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران در مهرماه  1396 با مشاوران مرکز به شماره ذیل  تماس حاصل نمایید.

واحد ثبت نام و مشاوره : 8892053                                                                                                  
                                                    86037553    

                                                                                   09124370659

ثبت نام غیر حضوری 
شماره پیامکی مرکز : با ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی مرکز 50002165  مشاورین پاسخ گو شما خواهند بود

مشاوره انتخاب بهترین رشته با بالاترین احتمال قبولی در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران  با توجه به معدل و رشته شما توسط مشاورین مجرب


آیا می دانید به راحتی میتوان در دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی قبول شد ؟؟؟            فقط اگر بدانیم:

معدل مورد نیاز قبولی در هر رشته چند است؟

ظرفیت رشته ها در دانشگاه های مختلف چقدر است؟

متقاضی رشته ها در واحد های مختلف به چه میزان است؟

کدام واحد دانشگاهی بالاترین واحد قبولی را دارد؟

             مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی به راحتی این اطلاعات را فقط با یک تماس در اختیار شما قرار می دهند.

تلفن تماس مشاوره :                                 09124370659 نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt