پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر13 تهران؛ برنامه درس هایی از قرآن ویژه برنامه ایام شهادت امام جعفر صادق علیه السلام با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در روز دوشنبه 26 تیرماه 96 ساعت 9:30 - 11 در مکان سالن آمفی تئاتر دانشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاددانشگاهی استان تهران برگزار گردید.
این برنامه با حضور رؤسا، معاونت فرهنگی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی استان تهران، جمعی از اساتید، مدیران، کارکنان و برخی از دانشجویان رشته کارآفرینی از دانشگاه های علمی کاربردی استان تهران برگزار شد.
در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در خصوص شهادت امام جعفر صادق (ع) سخنرانی و سپس در رابطه با موضوع مهارت و کارآفرینی و اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مهارت آموزی و نقش دانشگاه علمی کاربردی و ارتقا آن سخنانی را در جمع میهمانان حاضر در جلسه بیان نمودند.
لازم به ذکر است که این برنامه به صورت ضبط تلوزیونی بوده و زمان پخش آن در روز پنج شنبه 29 تیرماه مصادف با شهادت امام جعفر صادق(ع) از شبکه یک سیما تحت عنوان برنامه "درس هایی از قرآن"    می باشد.

uast13.ir

uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt