سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398

 

***یادداشت روز***

جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و ارتباط با کادر آموزشی مرکز از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده نمائید.برای این منظور می بایست ابتدا در سایت مرکز ثبت نام نمائید.

uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر13 تهران؛ برنامه درس هایی از قرآن ویژه برنامه ایام شهادت امام جعفر صادق علیه السلام با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در روز دوشنبه 26 تیرماه 96 ساعت 9:30 - 11 در مکان سالن آمفی تئاتر دانشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاددانشگاهی استان تهران برگزار گردید.
این برنامه با حضور رؤسا، معاونت فرهنگی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی استان تهران، جمعی از اساتید، مدیران، کارکنان و برخی از دانشجویان رشته کارآفرینی از دانشگاه های علمی کاربردی استان تهران برگزار شد.
در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در خصوص شهادت امام جعفر صادق (ع) سخنرانی و سپس در رابطه با موضوع مهارت و کارآفرینی و اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مهارت آموزی و نقش دانشگاه علمی کاربردی و ارتقا آن سخنانی را در جمع میهمانان حاضر در جلسه بیان نمودند.
لازم به ذکر است که این برنامه به صورت ضبط تلوزیونی بوده و زمان پخش آن در روز پنج شنبه 29 تیرماه مصادف با شهادت امام جعفر صادق(ع) از شبکه یک سیما تحت عنوان برنامه "درس هایی از قرآن"    می باشد.

uast13.ir

uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt