پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران؛
دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد جهت آشنایی هر چه بیشتر مردم و مسئولین با ظرفیت ها و توانایی ها و پتانسیل های مراکز فرهنگ و هنر در نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای 25 ساله مراکز آموزش علمی - کاربردی که از تاریخ 8 لغایت 11 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران می باشد حضور به عمل رسانده و توانایی و قابلیت های مراکز را به معرض دید عموم گذارد .

لذا دانشجویانی که تمایل به شرکت در نمایشگاه و معرفی هنرهای خود از قبیل برگزاری برنامه های جانبی مثل:
موسیقی، نمایش خیابانی، کارگاه های تخصصی و ... می باشند هر چه سریع تر اعلام آمادگی نموده و به دفتر روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز واقع در ساختمان ملایی مراجعه فرمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۸۸۸۰۰۴۱۲  تماس حاصل فرمایید.
با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت با عزیزانی است که سریع تر به ما مراجعه فرمایند .
 
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt