سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر13تهران،
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج اقدام به برگزاری رویداد شتاب در زمینه صنایع غذایی نموده است.
زمان برگزاری: از 21 الی 23 تیرماه 1396 می باشد.
مکان برگزاری: استان البرز- کرج- چهارراه کارخانه قند- خیابان زکریای رازی جنوبی- مرکز آموزش علمی - کاربردی قند کرج

هدف از برگزاری این رویداد فرصتی استثنایی برای ایده های کارآفرینانه دانشجویان می باشد.
دانشجویان کارآفرین و علاقمند به این موضوعات می توانند با شرکت در این رویداد طرح های خود را ارائه نمایند.

موضوعات:
شیرینی و شکلات - صنایع قند - صنایع لبنی - نوشیدنی(گازدار و بدون گاز) - صنایع کنسروی و کمپوت -  صنایع روغن و دانه های روغنی - فرآورده های غله ای - صنایع بسته بندی - مغزهای خوراکی(خشکبار) - انواع دسر(دسرهای گرم و سرد) - غذاهای آماده(فست فود) - محصولات سلامت - فرمولاسیون های مطرح در مواد غذایی - ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی - فناوری اطلاعات.


uast13.ir

نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt