پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر۱۳ تهران؛ مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان کارشناسی رشته حسابداری ورودی94 در روز پنج شنبه ۱۵تیر۹۶ در هتل لاله تهران برگزار گردید.
این مراسم با حضور رییس محترم مرکز علمی کاربردی واحد۱۳ سرکار خانم صفاپو و جمعی از پرسنل و اساتید این مرکز و فارغ التحصیلان کارشناسی رشته حسابداری و خانواده هایشان در هتل لاله برگزار شد و در این مراسم با تقدیم لوح تقدیر توسط سرکار خانم صفاپو از این فرهیختگان تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
برای تمامی فارغ التحصیلان این مرکز آرزوی موفقیت روزافزون،سربلندی و پیروزی را داریم.

uast13.ir

uast13.ir


نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt