پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر13 تهران؛
آسمان گریست وقتی که جهل فراق عدالت را شکافت.جهل مردمانی دنیای کوچکشان تاب بزرگی علی (ع) را نداشت. معیار کفر و ایمان را تکفییر نموده اند و حکم قرآن خود را بر قرآن ناطق جاری ساختند.

بخشی از وصیت نامه امیرالمومنین علی علیه السلام:
امام علی (ع) پس از حمد خدا فرمود:
فرزندم حسن! تو و همه فرزندان و اهل بیتم و هرکس را که به این نوشته من به او رسد به امور ذیل توصیه و سفارش می کنم:
تقوای الهی را هرگز از یاد نبرید، کوشش کنید تا دم مرگ بر دین خدا باقی بمانید.
همه با هم به ریسمان خدا چنگ بزنید و بر مبنای ایمان و خداشناسی متفق و متحد باشید و از تفرقه بپرهیزید، پیغمبر فرمود: اصلاح میان مردم از نماز و روزه دائم افضل است و چیزی که دین را محو می کند، فساد و اختلاف است.
ارحام و خویشاوندان را از یاد نبرید، صله رحم کنید که صله رحم حساب انسان را نزد خدا آسان می کند خدارا! خدارا! درباره یتیمان،، مبادا گرسنه و بی سرپرست بمانند.
نماز پایه دین شماست.
مبادا حج تعطیل شود که اگر حج متروک بماند مهلت داده نخواهد شد و شما و دیگران را طعمه خواهند کرد.
جهاد در راه خدا از مال و جان خود در این راه مضایقه نکنید.
زکات آتش خشم الهی را خاموش می کند به آن عمل کنید.
فقرا و تهیدستان را شریک زندگی خود سازید و با مردم به خوشی و نیکی رفتار کنید چنانکه قرآن دستور داده است.
امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنید چرا که نتیجه ترک آن این است که بدان و ناپاکان بر شما مسلط خواهند شد و به شما ستم خواهند کرد آنگاه هرچه نیکان شما دعا کنند دعای آنها برآورده نخواهد شد.

شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام را به مسلمانان جهان تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt