دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر13 تهران، مراسم ضیافت افطار مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام در هتل ورزش(خ حجاب) در روز شنبه 96/3/20 مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) برگزار گردید.

این مراسم با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر روحیان مدیرکل محترم امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی و رییس مرکز سرکار خانم صفاپو، مدیران گروه، اساتید، پرسنل و بعضی از خانواده های آنان برگزار شد.
در این مراسم قبل از اذان گروه موسیقی سنتی برنامه موسیقی زنده را اجرا و پس از سخنرانی رییس مرکز مبنی بر خیر مقدم به حضار، با صرف افطار و پس از آن شام از میهمانان مراسم پذیرایی گردید. 

ضمناً از تشریف فرمایی جناب آقای دکتر روحیان مدیرکل امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر و تشکر بعمل می آید که 
حضور گرم و صمیمانه ایشان موجب افتخار و دلگرمی کلیه مدرسین و همکاران این مرکز گردید.

uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir          عکاس: رضا قره غریبی

نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
ezgif-3-4b64936bda3a