پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش گروه روابط عمومی - امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران؛
سمینار کارآفرینی اشتغال زایی به وقت قرن 21 (سمینار شرکت آینوتی inoti) در سالن همایش مرکز علمی کاربردی واحد13 ساختمان زرتشت در روز سه شنبه 96/2/26 ساعت 17 یرگزار گردید.

این سمینار با حضور رییس محترم دانشگاه سرکار خانم صفاپو و جناب آقای محمد بیت اللهی مدرس درس کارآفرینی و با سخنرانی جناب آقای مرتضی کریمی مدیر فروش ارشد شرکت آینوتی و سرکار خانم مونا رجایی دانشجوی کارآفرین برگزار شد.

در این سمینار به معرفی شرکت آینوتی و ایجاد فضای مناسب جهت درآمدزایی دانشجویان از طریق کارآفرینی پرداخته شد که مورد استقبال دانشجویان واحد 13 قرار گرفت.

uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt