سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران؛
انتخابات شورای تعامل و تبادل نظر دانشجویی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران در روز چهارشنبه  مورخ 96/02/20 از ساعت 14 الی 18 همزمان با جشن نیمه شعبان برگزار گردید.
خاطرنشان می شود به علت مشارکت و استقبال دانشجویان علاقمند رأی گیری به مدت یک ساعت تا ساعت 19 تمدید گردید.
در کلیه مراحل رأی گیری نمایندگان گروه ها و دانشجویان پیگیر جریان انتخابات بودند. این رأی گیری تحت نظارت واحد روابط عمومی و حراست و جمعی از نمایندگان دانشجویان برگزار گردید.
در پایان شمارش آراء در حضور ریاست مرکز و رییس حراست و مدیر روابط عمومی مرکز و جمعی از نمایندگان دانشجویی انجام و انتخاب شدگان در جلسه معرفی و از این آراء سه نفر اول جهت شورای تعامل و تبادل نظر دانشجویی انتخاب گردیدند.
نتایج رسمی این جلسه متعاقباً اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

uast13.ir
uast13.ir

uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt