دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


uast13.ir

به گزارش گروه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر 13 تهران؛ جشن بزرگ منتظران ظهور مهدی عجل الله تعالی فرجه شریف در روز چهارشنبه 96/2/20 ساعت 17 الی 19 در دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 سالن همایش (ساختمان زرتشت) با حضور نماینده دفتر نهاد رهبری دانشگاه علمی کاربردی استان تهران و رییس محترمه دانشگاه سرکار خانم صفاپو و حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای بیت اللهی و کارکنان مرکز برگزار شد.
در ادامه بیان می شود که در این جشن بزرگ تعداد بسیاری از دانشجویان این واحد حضور داشتند.
در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین بیت اللهی و جناب آقای کاشانی پور سخنرانی نموده و در طی برنامه گروه نوازندگی سنتی و همچنین گروه موسیقی برنامه هایی را ارائه داده و مولودی خوانی توسط جناب آقای شجاعیان برگزار گردید و در پایان از عوامل و دستندرکاران این برنامه و مراسم تقدیر و تشکر بعمل آمد.


uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir

نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
ezgif-3-4b64936bda3a