دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


uast13.ir


به گزارش گروه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران؛
جشن مهروانی در حمایت از بیماران اعصاب و روان با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران برگزار گردید.
این جشن در روز پنج شنبه مورخ 96/2/14 ساعت 15 الی 17 در مکان سالن همایش مرکز علمی کاربردی واحد13 ساختمان زرتشت با حضور رئیس مرکز سرکار خانم صفاپو و جمعی از پرسنل و دانشجویان این مرکز و هم چنین عوامل محترم سرای احسان برگزار شد.
خاطرنشان می شود این مراسم در حمایت از بیماران اعصاب و روان پیرو شعار امسال سازمان جهانی سلامت "بیایید در مورد افسردگی حرف بزنیم" توسط کانون مهر و دوستی دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 با همکاری سرای احسان برگزار گردید.
در این جشن که با محوریت افسردگی برپا شد ریاست مرکز سرکار خانم صفاپو در رابطه با موضوع افسردگی و نقش آن در جامعه کنونی سخنرانی نموده و همچنین مباحثی در رابطه با افسردگی و شناخت و درمان آن و طرز چگونه برخورد نمودن با افراد افسرده در جامعه توسط روانشناس در برنامه ارائه شد. ضمناً با توجه به اهمیت موضوع سمینار، رئیس مرکز سرکار خانم صفاپو با برگزاری چند سمینار با محوریت افسردگی موافقت نمودند.

uast13.ir

uast13.ir
 
uast13.ir
uast13.ir

uast13.ir


نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt