پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش گروه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران؛ همایش بزرگداشت روز معلم  و اساتید
در روز نهم اردیبهشت ماه مصادف با شب میلاد باسعادت حضرت امام حسین علیه السلام برگزار شد.

خاطرنشان می شود این مراسم در روز شنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 17 الی 19 در هتل ورزش (خیابان حجاب) با حضور ریاست محترمه دانشگاه سرکار خانم دکتر صفاپو و جناب آقای دکتر جاویدمهر و همچنین جمع کثیری از اساتید محترم واحد 13 برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت چند از قرآن مجید و سردادن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، ریاست محترمه مرکز سرکار خانم صفاپو دقایقی را برای حاضرین در تجلیل از مقام شامخ و والای معلم سخنرانی نموده و پس از پخش تیزر معرفی دانشگاه و فعالیتهای اخیر این مرکز، گروه نوازندگی خاموش به صورت زنده، برنامه زیبای نوازندگی با دف و سنتور را به حضار تقدیم نموده و سپس برنامه با سخنرانی آقای دکتر جاویدمهر و مداحی به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام ادامه یافت.

در ادامه ریاست دانشگاه به رسم یادبود به تمامی مدرسین تقدیرنامه هایی اهدا نمودند. همچنین با اهدای تقدیرنامه و هدایا از مدیران گروه تقدیر مجدد به عمل آمد.در پایان از مدیر اجرایی برنامه جناب آقای امین پیرمحمدزاده و کارمند نمونه و کوشای مرکز سرکار خانم سیده غزاله هدایت پور با اهدای تقدیر نامه و هدیه قدردانی گردید. 


uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt