سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398

 

***یادداشت روز***

جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و ارتباط با کادر آموزشی مرکز از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده نمائید.برای این منظور می بایست ابتدا در سایت مرکز ثبت نام نمائید.

uast13.ir

به گزارش گروه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران؛ همایش بزرگداشت روز معلم  و اساتید
در روز نهم اردیبهشت ماه مصادف با شب میلاد باسعادت حضرت امام حسین علیه السلام برگزار شد.

خاطرنشان می شود این مراسم در روز شنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 17 الی 19 در هتل ورزش (خیابان حجاب) با حضور ریاست محترمه دانشگاه سرکار خانم دکتر صفاپو و جناب آقای دکتر جاویدمهر و همچنین جمع کثیری از اساتید محترم واحد 13 برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت چند از قرآن مجید و سردادن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، ریاست محترمه مرکز سرکار خانم صفاپو دقایقی را برای حاضرین در تجلیل از مقام شامخ و والای معلم سخنرانی نموده و پس از پخش تیزر معرفی دانشگاه و فعالیتهای اخیر این مرکز، گروه نوازندگی خاموش به صورت زنده، برنامه زیبای نوازندگی با دف و سنتور را به حضار تقدیم نموده و سپس برنامه با سخنرانی آقای دکتر جاویدمهر و مداحی به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام ادامه یافت.

در ادامه ریاست دانشگاه به رسم یادبود به تمامی مدرسین تقدیرنامه هایی اهدا نمودند. همچنین با اهدای تقدیرنامه و هدایا از مدیران گروه تقدیر مجدد به عمل آمد.در پایان از مدیر اجرایی برنامه جناب آقای امین پیرمحمدزاده و کارمند نمونه و کوشای مرکز سرکار خانم سیده غزاله هدایت پور با اهدای تقدیر نامه و هدیه قدردانی گردید. 


uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt