پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گرددعکس بزرگداشت مقام معلم

معلم عزیز
! آن زمان که تو تو الفبای عشق را به من می آموختی، 
دلم از گوهر کلمات خالی بود؛
تو مرا سرشار از واژه های روشن می کردی.
سال هاست که از آن لحظه های شیرین می گذرد،
ولی هنوز یاد و نامت در دلم زنده است.
آن زمان ها برایم از دانایی می گفتی و محبت را به من می آموختی.
من در سایه سار وجودت پیش می رفتم و قدم از قدم برمی داشتم، تو بودی که دست مرا گرفتی تا در پرتگاه و لغزش گاه های زندگی نیفتم.
من امروز به احترام نامت قیام می کنم و در زلال کلماتت رها می شوم و حدیث زندگی را با تو مرور می کنم.
می خواهم به آسمان بال بگشایم و نامت را بر صحیفه آبی اش حک کنم....

ضمن عرض تبریک روز معلم محضر اساتید گرانقدر
مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران آیین بزرگداشتی به پاس مقام والای معلم در خجسته میلاد با سعادت امام حسین (ع) که مقارن با ایام نکوداشت استاد شهید مرتضی مطهری می باشد برگزار می گرداند 
لذا بدینوسیله از اساتید و میهمانان گرانقدری که دعوت به عمل آورده شده است تقاضا میگردد با قدوم سرسبز خود محفل مان را مزین گردانند.

وعده دیدارما ....... "خیابان فاطمی ، خیابان حجاب ، هتل ورزش "
زمان :شنبه 9 اردیبهشت 1396
ساعت 19-17
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt