پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir

به گزارش گروه روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران
؛ دومین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جهت دانشجویان ایثارگر در مقاطع مختلف برگزار می گردد.
خاطرنشان می شود این جشنواره مختص دانشجویان ایثارگر جانباز، آزاده و رزمنده و همچنین فرزند و همسر شهید جاویدالاثر، جانباز و آزاده و خواهر و برادر و نوه شهید و یا جاویدالاثر می باشد.
در ادامه گفته می شود که این جشنواره در مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی ، و کارشناسی ارشد در دو بخش شفاهی و کتبی و در رشته های تلاوت تحقیق، تلاوت ترتیل ، صحیح خوانی قرآن، جزء سی ام، حفظ پنج جزء اول، حفظ کل قرآن کریم، آشنایی با نهج البلاغه و سیره معصومین (ع) می باشد.
دانشجویان گرامی در صورت تمایل شرکت در این جشنواره به دفتر روابط عمومی مرکز 13 مراجعه نمایید.
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
banner-bt