دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


uast13.ir

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران
 ...
دوازدهمین مراسم اعتکاف دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 با حضور جمعی از دانشجویان این دانشگاه برگزارشد. در این مراسم که از 21 الی 24 فروردین ماه در مسجد النبی (ابوذر) برگزار گردید، تعداد 300 نفر از دانشجویان (خواهر) این دانشگاه حضور یافتند.
گفتنی است دانشجویان در این مراسم از برنامه های فرهنگی، عقیدتی و دینی تحت عنوان حلقه های معرفت، مشاوره خانواده و ازدواج با حضور اساتید مجرب  بهره مند گردیدند.
همچنین خاطر نشان می شود که دانشجویان معتکف میزبان یک شهید گمنام در این مکان بوده و در روز 22 فروردین از پیکر پاک این شهید استقبال نمودند.
شایان ذکر است این مراسم با حمایت نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران برگزار گردید.


uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir
نويسنده : طیبه قیاسوند

کارشناس فارغ التحصیلان و بایگانی
ezgif-3-4b64936bda3a