چهارشنبه, 26 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


uast13.ir سیزدهم جمادی‏الثانی، یادآور روزی غم‏انگیز بود؛ روزی که در آن مادری فداکار  و بانویی با عظمت از تبار دلاوران، به سوی معبود پر کشید. ام البنین، مادر  پسرانِ  علی علیه‏السلام ، بعد از عمری تلاش، شکیبایی و استقامتْ با  اهدای چهار  فرزند رشید به پیش‏گاه مولایش، حسین بن علی علیه‏السلام ،  با دلی مالامال  از محبت و عشق، راهی دیار دوست شد و در بقیع، آرام‏گاهِ  خوبان، در جوار دیگر  فرزند زهرا علیهاالسلام برای همیشه رحل اقامت افکند.


ای مادر چهار کشته ی عاشورا
ای مرثیه خوانِ ماتم تاسوعا
هر جا که تو را زینب کبری می دید
می گفت که ای وای ، نیامد سقا

رحلت حضرت ام البنین، پاسدار خاطره عاشورا تسلیت باد

uast13.ir

نويسنده : سمیرا عباس زادگان

کارشناس امور فرهنگی
banner-bt