دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


حضور متفاوت دانشجویان فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 در عرصه مسئولیت اجتماعی
جمعه مورخ 1395/12/13 سرای احسان پذیرای بیش از 40 دانشجو رشته های عکاسی، هنر و تبلیغات تجاری بود.
این دانشجویان به سرپرستی استاد خواجه خباز از بخش های نگهداری و توانمند سازی بیماران روان مزمن بازدید نمودند. خواجه خباز هدف از این برنامه را آشنایی با بیماریهای روان و آسیب های اجتماعی عنوان نمود. وی همچین نوید داد با هماهنگی دانشگاه واحد 13 در آینده ای نزدیک نمایشگاه عکس و مسابقه ساخت کلیپ برای معرفی هرچه بهتر بیماران روانی از جمله سرای احسان با کمک دانشجویان برگزار گردد.
همچین در بازدید جداگانه دانشجویان رشته عکاسی به سرپرستی سرکارخانم زاهدی از بخش های مختلف نگهداری تصویر برداری گردید.
این گروه همچنین از کارگاههای آموزشی و توانمندسازی توانخواهان سرای احسان از جمله کارگاه سفال، قالی باقی، تابلو فرش، منبت و سایر کارگاهها بازدید نمودند.
سرای احسان هم اکنون عهده دار نگهداری بیش از 480 بیمار روانی مبتلا به استکیزوفرن به صورت شبانه روزی و رایگان می باشد.

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir
نويسنده : سمیرا عباس زادگان

کارشناس امور فرهنگی
banner-bt