یکشنبه, 30 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..
گربه سانی به نام ایران

ای تیزپای آسیایی
بدان ، آگاهیم با تمام روح و جان که تو یوزپلنگ ایرانی ، گربه سانی ، هستی ارزشمند که در راس هرم قرار داری ایستاده ایم با تمام عشق و احساسمان برای بقایت که در گرو حفظ محیط زیستی است که معنای اکوسیستم آن جان اکوتوریسم ایران ماست .
برگزاری مسابقه عکاسی جاذبه های ایران و رونمایی از کتاب رخساره های ایران با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر سلطانی فر ،جناب آقای دکتر آشنا ، سرکار خانم دکتر محمدی ، سرکار خانم دادگر  و ریاست محترم مرکز سرکار خانم دکتر صفاپو ، توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران با حضور جمعی کثیری از دانشجویان ،هنرمندان ، مدیران محترم گروه و اساتید در نگارخانه نظامی گنجوی برگزار گردید.
همچنین دبیر انجمن جناب آقای امین پیر محمد زاده طی سخنان مبسوطی نسبت به چگونگی مشارکت دانشجویان از مراکز علمی کاربردی  ،دانشگاه آزاد اسلامی ...  در  مسابقه و به ترتیب برندگان و کسانی که  در سه محور اصلی کسب رتبه نموده بودند را معرفی و جوایز نقدی و تندیس یادبود مسابقه را به آنان اهدا نمود. در این جلسه دانشجویان هنرمندان و علاقه مندان از نمایشگاه عکس جاذبه های ایران دیدن نمودند
نکته حائز اهیمت : عکس هایی که در دور نهایی بررسی داوران برگزیده شدند به همت سرکار خانم دکتر صفاپو توسط انتشارات زبان سرا ( انتشارات مرکز آموزش فرهنگ و هنر واحد 13 تهران ) در قطع بزرگ و نفیس به چاپ رسانده می شود و در این جلسه یک نمونه از کتاب رونمایی گردید

نويسنده :

این کاربر مطلب منتشر شده دارد.
banner-bt