پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر13تهران اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با محورهای جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران نموده و حاصل هنرنمایی عکاسان شرکت کننده در این رویداد را در قالب برپایی نمایشگاه، پیشکش قدوم ارزشمند و چشمان نظاره گر شما فرهیختگان گرامی نموده است.
پیشاپیش حضور شما و همراهان محترمتان را به محفل نمایشگاه عکاسی جاذبه های ایران ارج می نهیم.
زمان: 16 اسفندماه 1395 
ساعت:18-14
مکان: میدان ونک- خیابان شهید عباسپور(توانیر)- خیابان نظامی گنجوی- پارک نظامی گنجوی- نگارخانه نظامی گنجوینويسنده : نرگس مقدم

مدیر سایت
banner-bt