دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

 

***یادداشت روز***

جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و ارتباط با کادر آموزشی مرکز از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده نمائید.برای این منظور می بایست ابتدا در سایت مرکز ثبت نام نمائید.

uast13.irنخستین ستاره ای بودی که در عرش به خورشید نبوت رسیدی؛ ستاره ای نیلی به رنگ جراحت آسمان و زخم زمان. ای ام ابیها! ای مهربان ترین مادر، حبیبه  حق و شفیعه ی حشر، پدر و مادرم فدای  دست های مهربانت باد. تو محور آسمان ایثاری و اولین علت خلقت. ای مادر رسالت و همتای ولایت؛ به روزهایی می اندیشیم که پس از واقعه ی عظیم غدیر، همراه با حسنین به خانه های اهل مدینه می رفتی و با بیان وحیانی خویش حجت الهی را بر غافلان، تمام می کردی و بدین سان از آغاز، حمایت از ولایت، سرلوحه  خصایل آسمانی ات بود.
غبار غم از سیمای زیبای علی می زدودی و بر زخم های فزون از ستاره ی پیکرش که نشان از رزم با باطل داشت، مرهم می نهادی. فتوحات مولا، رهین مهربانی توست. هنوز خطابه های رسایت سراج راه مجاهدان است و بر آفاق تاریخ می تابد. پاره  تن رسول یار بودی و یگانه یاور یکتا ،امیر عاشقان. تلألؤ ذوالفقارعلی، وامدار عزم و عزت تو بود. آنگاه که بر بی بصیرتان و دنیا پرستان غضب می کردی، غضبناکی آفریدگار قادر، آشکار می شد. رضای تو رضای حق بود و با خرسندی ات، تمامت اهل عرش و ساکنان قدس، قرین شعف می شدند.يا زهرا (س) در ايام شهادتت دلهايمان را به سوي بقيع پر داده ايم...

uast13.ir

ضمن عرض تسلیت شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) هیئت محبین اهل بیت مرکزجامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر ۱۳ تهران در نظر دارد مراسم سوگواری را به مناسبت این بانوی نمونه برگزار نماید. لذا با حضور پرشور خود محفل مان را مزین به الطاف اهل بیت پیامبر(ص) و صدیقه کبری حضرت فاطمه (س) گردانید.
سخنران: حجت الاسلام والمسلین جتاب آقای آقاجانی
مداح و مرثیه سرا : کربلایی جناب آقای جعفری
قرائت حدیث شریف کساء به همراه تفسیر و زیارت عاشورا
زمان : چهارشنبه 11اسفند ماه از ساعت ۱۶ .
مکان : سالن همایش ساختمان زرتشت
نويسنده : سمیرا عباس زادگان

کارشناس امور فرهنگی
banner-bt