یکشنبه, 30 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


جشن مهربانی با روان، «مهروان»، که با مشارکت انجمن های علمی دانشجویی و سرای احسان، مرکز نگهداری و توانبخشی بیماران اعصاب و روان، با هدف انگزدایی از بیماران روان و تقویت ارتباط بین دانشگاه و مراکز توانبخشی بیماران روان مورخ 5 اسفند ماه 95 ، در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 برگزار گردید که با حضور پر شور و گسترده ای از دانشجویان مواجه بود .
در ابتدای مراسم ضمن عرض خوش آمد گویی مرکز به میهمانان و دانشجویان و اساتید، علیرضا طاهری، مدیرعامل موسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی سرای احسان، با تقدیر و تشکر از همدلی و همراهی مسئولین دانشگاه در برگزاری این برنامه، به معرفی فعالیت های سرای احسان پرداخت و اظهار داشت: سرای احسان، مرکز نگهداری و توانمندسازی بیماران روانی، بیش از 18 سال در حمایت از بیماران روانی فعالیت می نماید. وی همچنین به حاضران در جمع پیشنهاد داد: «بیایید مراقب روان خود باشیم»! در ادامه این جشن، آقای طاهری، مدیرعامل سرای احسان، اظهار داشتند که دانشگاه همیشه می تواند زمینه ساز فعالیت های انساندوستانه باشد، زیرا ما بر این باوریم که علاوه بر دارو که بخشی از درمان را در بر می گیرد، ارتباط عاطفی و معنوی افراد و اجتماع با بیماران روان می تواند گامی موثر در درمان بیماران روان باشد.
خانم محمدیان از دیگر سخنرانان این برنامه گفت: امیدواریم این برنامه بتواند آغازی نوین برای همکاری های پژوهشی باشد و فرهنگ سازی موثری را میان دانشگاه و سرای احسان برقرار نماید. وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین سرای احسان، این اقدام خیرخواهانه را در حمایت از بیماران روانی ستود.
آقای خواجه خباز، یکی از مدرسین دانشگاه، در این برنامه گفت: با توجه به بحران مشکلات روحی و رفتاری در جامعه امروزی، آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و دانشگاهیان با این مرکز و همچنین با بیماری های روان یک ضرورت است.
در پایان این برنامه، آقای طلایی زاده، یکی از روانشاسان سرای احسان، به معرفی بیماری اسکیزوفرنیا پرداخت و درمورد علل و ریشه های بروز این بیماری و نحوه درمان و مدت درمان به طور کامل توضیحاتی ارائه کرد. در حاشیه این مراسم موسیقی سنتی زنده اجرا شد که با استقبال دانشجویان روبرو گردید.
در انتهای برنامه با پیشنهاد آقای خواجه خباز و استقبال میهمانان، تصمیم گرفته شد مسابقه بزرگ هنری در زمینه تهیه تیزر، عکس و اقلام هنری و فرهنگی در موضوع آشنایی با سرای احسان و همچنین حمایت از بیماران روان با همکاری دانشگاه و سرای احسان برگزار شود. مدیرعامل سرای احسان نیز وعده داد جوایز ارزنده ای از سوی موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی به برگزیدگان اهدا شود.

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir

uast13.ir
نويسنده : سمیرا عباس زادگان

کارشناس امور فرهنگی
banner-bt