پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گرددبدینوسیله از کلیه دانشجویانی که تمایل به حضور در بخش منتقدین مخالف و موافق می باشند تقاضا می شود جهت پر کردن فرم های مربوطه مربوط به سخنرانی به دفتر روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز مراجعه فرمایید .


سایر دانشجویان هم که در جلسه حضور دارند انشالله بتوانند با تسلط نسبتا خوب خود بر روی موضوع به سایرین یاری رسانده و نظرات خوب خود را به سمع دانشجویان دیگر رسانند 
 
منتظر قدوم سبز شما در روز دوشنبه می باشیم 

در انتهای جلسه به 6 نفر از دانشجویان که به پرسش های مطرح شده در جلسه پاسخ صحیح دهند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد 
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt