یکشنبه, 30 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


سلام بر پرستوهای آتش گرفته                        
قهرمانان فقط در افسانه ها نیستند، قهرمانان در میان ما نفس می کشند و زندگی می کنند.
قهرمانان وطن من ، کسانی هستند که در هر لحظه و همیشه حاضرند جان و مال خود را فدای وطن و مردم سرزمینشان کنند. 
قهرمانان وطن من حتی در میان شعله های آتش شجاعانه می ایستند و می سوزند و خاکستر می شوند.
قهرمانان را تا منزل ابدیشان بدرقه کردیم
مشیت الهی بر آن بود که آن دلاوران از بهار فرحناک زندگیشان ایثارگرانه دست بشویند وما را در خـزان ماتمزده با قلبی آکنده از غم بنشانند.
درود خداوند و پیامبر اسلام و اهل بیت و خاندان پاکشان بر آنها باد و روح پاکشان قرین غفران و رحمت الهی باشد ان شا الله.

حضور پرسنل و دانشجویان مرکز 13 جامع علمی کاربردی در مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر بزرگ مردان و ایثارگران شهدای آتش نشاننويسنده : نرگس مقدم

مدیر سایت
banner-bt