پنج شنبه, 27 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد
باتوجه به نقش و اهمیت ورزش در افزایش روحیه و نشاط و شادابی دانشجویان و توسعه فرهنگ ورزش همگانی ،روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران  در نظر دارد . جهت تشکیل تیم های ورزشی در رشته های (بسکتبال،والیبال ،فوتبال ، رشته های رزمی، فوتسال، شطرنج ، تنیس روی میز ،کشتی آزاد و فرنگی و... ) ، در دو گروه (دختران و پسران ) جهت اعزام به مسابقات منطقه ای و قهرمان کشوری دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 13 اقدام به ثبت نام می نماید.  
لذا ازدانشجویان علاقه مند و ورزشکار دعوت می شود که اطلاعات خود را مکتوب
به صورت ( نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن ، رشته مورد علاقه ورزشی ، ذکر مقام ورزشی احتمالی ) به روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز تحویل نمایید .
جهت اطلاع رسانی بیشتر به شماره : 9-88934456 داخلی (105)
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt