دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..
همایش "شناخت ریشه های یلدا در فرهنگ ایرانی" توسط دانشجویان انجمن علمی دانشجویی رشته روابط عمومی گرایش رسانه مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران در روز دوشنبه مورخ 95/9/29 برگزار گردید .

در آغاز پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید زینت بخش محفل یلدایی مرکز گردید. در ادامه جناب آقای دکتر سالاریان مدیر گروه روابط عمومی ضمن خوش آمدگویی به اساتید و دانشجویان ، به بررسی راز ماندگاری ریشه های سنتی یلدا در آیین و سنن ایران پرداختند . همچنین یکی از دانشجویان متنی را در خصوص یلدای ایرانی بیان نمودند . در بخش پایانی برنامه تیزر مخصوص شب یلدا همراه با موسیقی سنتی از دیگر برنامه های اجرا شده این همایش بود . در خاتمه از کلیه میهمانان در کنار سفره یلدا عکس های یادگاری گرفته شد و همگی عزیزان پذیرایی شدند.


نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
ezgif-3-4b64936bda3a