سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد 
مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران  میلاد با سعادت پیامبرنور و رحمت حضرت محمد (ص) و ششمین ستاره درخشان آسمان ولایت وامامت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به همگان مخصوصا دانشجویان و اساتید محترم تبریک عرض می نماید.                                     با نام نبی بکن مزین دهنت‎ ‎
                                         تاخالق تو بیمه کند جان وتنت                
                                                        ای آنکه زعاشقان قرآن هستی
                        خوشبوی کن از نام محمد(ص) دهنت
                                  ماه فرو ماند از جمال محمد سرو نباشد به اعتدال محمد
                                 قدر فلک را کمال و منزلتى نیستی
                                                                 در نظر قدر با کمال محمد
                                                                                                  


نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt