دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..  به مناسبت ایام سوگواری نبی اکرم اسلام حضرت محمد (ص) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) مراسم عزاداری در مرکز   آموزش عالی علمی – کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران برگزار می گردد.


  •     مداح و سخنران :
  • ذاکراهل بیت حجت الاسلام   والمسلمین حاج حسین قربانلو
زمان : یکشنبه مورخ 1395/9/7
   مکان : سالن همایش ساختمان                       زرتشت  • همچنین در این مراسم ضمن   گرامیداشت ...........
  •        زائرین عزیز کربلای معلی
  • کلیه عزیزان میهمان سفره کریمانه و پر برکت امام حسن مجتبی می باشند
  • چشم انتظار قدوم سبز شما عزیزان در این محفل عرفانی می باشیم.
نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
ezgif-3-4b64936bda3a