سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


   
            دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 13 تهران با همکاری پلیس فتا
در جهت افزایش سطح آگاهی دانشجویان و پرسنل مرکز با آسیب ها و تهدیدات شبکه های اجتماعی،فضای مجازی و سایبری کارگاهی را برای دانشجویان رشته های روابط عمومی و IT " فناوری اطلاعات " در یک جلسه برگزار می کند؛ 
امید است با قدوم سرسبز خود محفل علمی مرکز را با اندیشه های تابناک تان مزین گردانید .

زمان :  پنج شنبه مورخ 1395/08/20 ساعت 10 صبح 
مکان : سالن همایش ساختمان زرتشت 


نويسنده : محمدرضا رستگار

مدیر سایت
banner-bt