دوشنبه, 31 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


                                               
دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران  (13 آبان ) ، روز مبارزه با استکبار را  گرامی می دارد .
                                                                                 " ثمره 35 سال استکبار ستیزی "
در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ، 13 آبان یاد آور سه رویداد مهم به شرح ذیل می باشد :

تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در 13 آبان 1343
 به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در 13 آبان 1357
تسخیر سفارت آمریکا در 13 آبان 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)

سه رویداد مهمی که هریک به سهم خود نقش به سزایی در پیشبرد اهدااف انقلاب اسلامی داشته است. همه رویداد های این روز تاریخی بزرگ پیام ها و درس هایی را برای نسل حاضر و آینده که تقویت روحیه خود باوری ، اعتماد به نفس و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان به ارمغان داشته مهم ترین درسهای این وقایع می باشد.
ezgif-3-4b64936bda3a