سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398

 

***یادداشت روز***

جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و ارتباط با کادر آموزشی مرکز از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده نمائید.برای این منظور می بایست ابتدا در سایت مرکز ثبت نام نمائید.

 جناب آقای فرزین نوبرانی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مترجمی همزمان زبان انگلیسی مرکز فرهنگ و هنر واحد13 تهران برای کسب افتخاری دیگر در کشور ارمنستان برای دریافت جایزه ویژه هیئت داوران برای نمایش "ماما یرما و پاپا اتللو" به شما و سایر همکاران پرتلاشتان صمیمانه تبریک می گوییم و افتخارات دیگر شما را در زمینه های مختلف آرزومندیم.
جایزه ویژه ی هیئت داوران به گروه تئاتر خلاق برای نمایش ماما یرما و پاپا اتللو در بیست وسومین جشنواره بین المللی لوری فست ارمنستان، مهر 1395( اکتبر 2016 )
نمایش "پاپا اتللو" به کارگردانی فرزین نوبرانی و سحر جمالی، در روزهای 10 و 11 اکتبر ( 19 و 20 مهر ) ساعت 18، و نمایش "ماما یرما" به طراحی و کارگردانی فرزین نوبرانی، در روز 12 اکتبر (21 مهر ) ساعت 18، در کشور ارمنستان و در شهرهای آلاوردی و استپاناوان به روی صحنه رفتند و توانستند نظر هیئت داوران را به خود جلب، و دیپلم افتخار و تندیس این جشنواره از آن خود کنند.
پیش از این نمایشنامه "پاپا اتللو" به نویسندگی فرزین نوبرانی در چهارمین جشنواره سراسری دانشگاهی پستو، موفق به دریافت جایزه اول نمایشنامه نویسی شده بود. "پاپا اتللو" اقتباسی آزاد از نمایشنامه اتللو اثر شکسپیر می باشد که با نمادها و نشانه ها سروکار دارد و در آن دستمال دزدمونا به عنوان یک موتیف در صحنه های نمایش،کارکردهای مختلفی به خود می گیرد.
دیگر نمایش تحسین شده هیئت داوران در این جشنواره، "ماما یرما" ست. این نمایش اقتباسی آزاد از نمایشنامه یرما،اثر لورکاست که با بهره گیری از نمادها و مینی مالیزم، با استفاده از قاب بندی های سینمایی در فضایی سوررئال به اجرا در می آید.
"ماما یرما" از 12 بهمن تا 1 اسفند 95 ، ساعت 30 :19 در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان به اجرای عموم در خواهد آمد.
بازیگران هر دو نمایش عبارتند از:
امیر فراهانی ، بی تا عزیز اقلی ، آوا گنجی ،فرزاد برهمن،عباس علیرضا،سهیل قناعتی، ملینا قدیمی و مرسده افشاری پور
دیگر عوامل هر دو نمایش :
نویسندگان: فرزین نوبرانی، کوروش ساسانیان و النا آهی،مشاور کارگردان: سحر جمالی، مشاور متن: فریار سادات حسینی، طراح صدا و موسیقی: علی کلانتری، مترجم و دستیار هنری : مژده افسری ،بازیگردان :لادن نازی ، روابط بین الملل : سارا حدادی، طراح گریم: سمیه فراهانی،طراح لباس: نسیم ملکی، طراح نور: مسعود قوامی،طراح پوستر و بروشور: فرزین نوبرانی ، گرافیست: مهرنوش خرم،گروه موسیقی: کوشان هاشمی فرد، مهتاب دهاقین، گروه کارگردانی: دیوید ساشا، مرسده افشاری پور،مهشاد رضایی مجد،ساخت تیزر : مهدی رضایی، عکاس: مهدی همتی، مدیر صحنه: مهدی دهقانی ،منشی صحنه: سوره قدمی ، دستیار صحنه: شایان رحمانینويسنده : نرگس مقدم

مدیر سایت
banner-bt