یکشنبه, 30 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 زمان درخواست تغییر رشته یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ 98/04/29 تا 98/05/11 برای دانشجویان در سامانه هم آوا امکان پذیر می باشد.

99دانشجویانی که در ترم آخر هستند و تنها با اخذ 8واحد فارغ التحصیل می شودمی توانند برای اخذ واحد های درسی به
واحد آموزش مراجعه نمایند و یا فرم مربوطه را پر نمایند..


 جناب آقای فرزین نوبرانی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مترجمی همزمان زبان انگلیسی مرکز فرهنگ و هنر واحد13 تهران برای کسب افتخاری دیگر در کشور ارمنستان برای دریافت جایزه ویژه هیئت داوران برای نمایش "ماما یرما و پاپا اتللو" به شما و سایر همکاران پرتلاشتان صمیمانه تبریک می گوییم و افتخارات دیگر شما را در زمینه های مختلف آرزومندیم.
جایزه ویژه ی هیئت داوران به گروه تئاتر خلاق برای نمایش ماما یرما و پاپا اتللو در بیست وسومین جشنواره بین المللی لوری فست ارمنستان، مهر 1395( اکتبر 2016 )
نمایش "پاپا اتللو" به کارگردانی فرزین نوبرانی و سحر جمالی، در روزهای 10 و 11 اکتبر ( 19 و 20 مهر ) ساعت 18، و نمایش "ماما یرما" به طراحی و کارگردانی فرزین نوبرانی، در روز 12 اکتبر (21 مهر ) ساعت 18، در کشور ارمنستان و در شهرهای آلاوردی و استپاناوان به روی صحنه رفتند و توانستند نظر هیئت داوران را به خود جلب، و دیپلم افتخار و تندیس این جشنواره از آن خود کنند.
پیش از این نمایشنامه "پاپا اتللو" به نویسندگی فرزین نوبرانی در چهارمین جشنواره سراسری دانشگاهی پستو، موفق به دریافت جایزه اول نمایشنامه نویسی شده بود. "پاپا اتللو" اقتباسی آزاد از نمایشنامه اتللو اثر شکسپیر می باشد که با نمادها و نشانه ها سروکار دارد و در آن دستمال دزدمونا به عنوان یک موتیف در صحنه های نمایش،کارکردهای مختلفی به خود می گیرد.
دیگر نمایش تحسین شده هیئت داوران در این جشنواره، "ماما یرما" ست. این نمایش اقتباسی آزاد از نمایشنامه یرما،اثر لورکاست که با بهره گیری از نمادها و مینی مالیزم، با استفاده از قاب بندی های سینمایی در فضایی سوررئال به اجرا در می آید.
"ماما یرما" از 12 بهمن تا 1 اسفند 95 ، ساعت 30 :19 در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان به اجرای عموم در خواهد آمد.
بازیگران هر دو نمایش عبارتند از:
امیر فراهانی ، بی تا عزیز اقلی ، آوا گنجی ،فرزاد برهمن،عباس علیرضا،سهیل قناعتی، ملینا قدیمی و مرسده افشاری پور
دیگر عوامل هر دو نمایش :
نویسندگان: فرزین نوبرانی، کوروش ساسانیان و النا آهی،مشاور کارگردان: سحر جمالی، مشاور متن: فریار سادات حسینی، طراح صدا و موسیقی: علی کلانتری، مترجم و دستیار هنری : مژده افسری ،بازیگردان :لادن نازی ، روابط بین الملل : سارا حدادی، طراح گریم: سمیه فراهانی،طراح لباس: نسیم ملکی، طراح نور: مسعود قوامی،طراح پوستر و بروشور: فرزین نوبرانی ، گرافیست: مهرنوش خرم،گروه موسیقی: کوشان هاشمی فرد، مهتاب دهاقین، گروه کارگردانی: دیوید ساشا، مرسده افشاری پور،مهشاد رضایی مجد،ساخت تیزر : مهدی رضایی، عکاس: مهدی همتی، مدیر صحنه: مهدی دهقانی ،منشی صحنه: سوره قدمی ، دستیار صحنه: شایان رحمانینويسنده : نرگس مقدم

مدیر سایت
banner-bt