سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به استحضار می رساند:
روز شنبه مورخ1395/7/17 انجمن دانش آموختگان با حضور رئیس مرکز سرکار خانم صفاپو و تعدادی از فارغ التحصیلان رشته مدیریت تبلیغات تجاری افتتاح شد.
در ابتد با آیاتی از کلام الله مجید این نشست صمیمانه آغاز شد و بعد مدیرفرهنگی و روابط عمومی مرکز، سرکار خانم زهرا روشن برای معرفی انجمن، اهداف و چگونگی استفاده از امکانات آموزشی، فرهنگی و رفاهی توسط انجمن و ایجاد ارزش افزوده برای کلیه اعضا و نحوه مشارکت و فعالیت های انجمن سخنانی ایراد کردند.
سپس رئیس مرکز سرکار خانم صفاپو آغاز فعالیت انجمن فارغ التحصیلان مرکز فرهنگ و هنر 13 تهران را به فارغ التحصیلان تبریک گفت و از آنان خواست با حضور فعال و مشارکت های لازم در انجمن، نسبت به برگزاری جشن فارغ التحصیلی و شرکت در برگزاری جشنواره های مرکز و نیز معرفی مشاغل خود در انجمن و ارائه تخفیفات و تسهیلات مناسب، انجمنی پویا و پرتوان داشته باشند.
نويسنده : نرگس مقدم

مدیر سایت
banner-bt