سه شنبه, 25 تیر 1398

 

***یادداشت روز***

99به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که ترم تابستان را اخذ نموده اند می رساند شروع کلاس های ترم تابستان از شنبه 22تیرماه می باشد.

99 به اطلاع دانشجویان می رساند اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مرکز بارگزاری شده است و مهلت درخواست معرفی  به استاد جهت فارغ التحصیلی در تابستان 98  تا پایان تیرماه می باشد.لازم به ذکر است هرگونه تاخیر در انجام وظایف برای اخذ و امتحان درس معرفی به استاد و به تبع آن عدم فارغ التحصیلی در ترم جاری به عهده خود دانشجو می باشد.

99 
به اطلاع دانشجویان می رساند بازه زمانی انتخاب واحد نیمسال تابستان 98-97 در سامانه هم آوا تمدید شده است .البته با توجه به عدم اطلاع رسانی ،مشخص نیست این بازه زمانی تا چه تاریخی می باشد.

99 به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 98 درس اخذ نموده اند می رسانیم با توجه به کوتاه بودن نیمسال تابستان کلیه دروس دو واحدی که 2ساعته می باشد یه صورت کلاس 4ساعته برگزار می گردد


صفحه مشخصات کاربری فرزاد ذوقی
فرزاد ذوقی
216
-
-
-
0
6 سال قبل
6 سال قبل
6 سال قبل
آفلاین

اطلاعات کاربر

فرزاد ذوقی
فرزاد
ذوقی
خانواده دانشگاه ورزش مسافرت
فیزیولوژی ورزشی- طب ورزشی
مقایسه حجم بیشینه اکسیژن مصرفی Vo2 max بین ورزشکاران و غیر ورزشکاران بعد از یک تمرین بیشینه
تربیت بدنی 1
تربیت بدنی 2
بررسی ناهنجاریهای بدنی دختران و پسران دبیرستانهای تهران- بررسی سو تغذیه دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان تهران..بررسی تستهای بدنی ایفر جهت دانش آموزان دختر و ارایه در اولین کنگره تربیت بدنی دختران در تهران- بررسی عملکرد معلمان در تدریس SEPEP
سابقه تدریس 19 سال رسمی در آموزش و پرورش - مدرس دانشگاهای تهران از سال1375

مطالب ارسالی انجمن

این کاربر ارسالی ندارد.

مطالب ارسالی

Article
Section
موضوع
Created
This user has no articles.
<< شروع < قبلی بعدی > انتها >>