دوشنبه, 12 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


درخشش دانشجو امین صانعی در فدراسیون اسکیت

موجب بسی افتخار است که دانشجویان واحد 13تهران در عرصه های مختلف فرهنگی،ورزشی،اجتماعی حضوری درخشان داشته و از نخبگان این مرزو بوم از آنان یاد میشود و دانشجو امین صانعی نیز از این گروه مستثنی نبوده و به عنوان مدیر روابط عمومی در فدراسیون اسکی توانست مقام برتر مدیر روابط عمومی را در سال 92 کسب نماید.
در مراسمی ویژه با حضور وزیر ورزش و جوانان از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 در ساختمان شماره 1 وزارت ورزش و جوانان تقدیر شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم دکتر گودرزی با اهدا لوح تقدیر از یکسال تلاش 23 مدیر روابط عمومی فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی تجلیل کرد .
امین صانعی مدیر روابط عمومی فدراسیون اسکیت نیز در این مراسم حضور یافت و تقدیرنامه خود را از دستان دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان دریافت کرد.
گفتنی است سایت فدراسیون اسکیت پس از ارزیابی کارگروه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سایت برتر انتخاب و معرفی شد.
................................................................................................
امین صانعی از سال 1389 تا کنون در ارزیابی های صورت گرفته از سوی کارگروه روابط عمومی سازمان تربیت بدنی وقت و همچنین وزارت ورزش و جوانان، به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه سایت و عملکرد به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب گردیده است.
- روابط عمومی برتر در اسفندماه 1389 و دریافت لوح از سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی
- روابط عمومی برتر در حوزه سایت در سال 1390 و دریافت لوح از مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان
- روابط عمومی برتر در سال 91 و دریافت حکم از رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان
- اسفندماه 91 روابط عمومی برتر و دریافت حکم از وزیر ورزش و جوانان وقت، دکتر محمد عباسی
- روابط عمومی برتر در حوزه سایت در اردیبهشت ماه 1392 و دریافت لوح از دستان وزیر ورزش و جوانان دکتر گودرزی

نويسنده :

این کاربر مطلب منتشر شده دارد.